Prosíme Vás, oznamte nám co nejdříve změnu Vašeho telefonního čísla. Na preventivní prohlídky zveme děti telefonicky, někdy Vám potřebujeme sdělit výsledek vyšetření nebo jiné důležité informace a pokud bychom se Vám nedovolali, komunikaci by to zbytečně protahovalo. Děkujeme.

Prosíme také o okamžité nahlášení změny zdravotní pojišťovny, a to i změny v rámci Vaší pojišťovny na zahraniční (tzv. pendlerské) pojištění, změny bydliště, příjmení a všech dalších skutečností, které souvisejí s poskytováním zdravotních služeb. Děkujeme.

Pokud nám budete chtít přinést zprávu z odborného vyšetření, formulář na pojistku nebo jiný dokument nemusíte sledovat naše ordinační hodiny, ale můžete jej vhodit do naší schránky, která se nachází vpravo za vstupními dveřmi do zdravotního střediska.

V naší ambulanci používáme MEDEVIO, zabezpečenou formu komunikace s pacienty. Je k dispozici jako webová nebo mobilní aplikace. Již nemusíte opakovaně telefonovat do ambulance, kde zrovna nemůžeme přijmout hovor, protože se věnujeme jinému pacientovi.