Prosíme Vás, oznamte nám co nejdříve změnu Vašeho telefonního čísla. Na preventivní prohlídky zveme děti telefonicky, někdy Vám potřebujeme sdělit výsledek vyšetření nebo jiné důležité informace a pokud bychom se Vám nedovolali, komunikaci by to zbytečně protahovalo. Děkujeme.

Prosíme také o okamžité nahlášení změny zdravotní pojišťovny, a to i změny v rámci Vaší pojišťovny na zahraniční (tzv. pendlerské) pojištění, změny bydliště, příjmení a všech dalších skutečností, které souvisejí s poskytováním zdravotních služeb. Děkujeme.

Pokud nám budete chtít přinést zprávu z odborného vyšetření, formulář na pojistku nebo jiný dokument nemusíte sledovat naše ordinační hodiny, ale můžete jej vhodit do naší schránky, která se nachází vpravo za vstupními dveřmi do zdravotního střediska.

Omlouváme se také předem za to, že se někdy okamžitě nedovoláte do naší ordinace v době ordinačních hodin. Stává se, že lékařka i sestra společně provádějí určitý lékařský zákrok (odběr krve, aplikaci náušnic aj.) a nemohou přijmout Váš hovor. Prosíme, za chvilku volání zopakujte. Děkujeme za pochopení a trpělivost.